Hotel Martinské Hole

Krásne horské prostredie, čarovné ticho, ubytovanie v lone prírody.

O nás

Hotel Martinské Hole disponuje dvomi sálami s kapacitou do 100 osôb, ideálnymi pre školenia, konferencie, svadby, rodinné oslavy. Denný bar a hotelová reštaurácia je tiež vhodná pre organizovanie menších spoločenských akcií.

Svadby

Prežite jeden z najdôležitejších dní vo Vašom živote naozaj výnimočne! Hotel Martinské hole ponúka zorganizovanie svadby – nápaditej, originálnej, ktorou očaríte svojich hostí a tým sa stane Vaša svadba jedinečná.

Priestrannosť nášho hotela vytvára ideálne miesto pre vysnívanú svadbu. Vďaka našim dlhoročným organizačným skúsenostiam, šikovnému personálu a výbornej kuchyni sa stane Váš deň neopakovateľným zážitkom. Poskytujeme ubytovanie a servis pred svadbou a po svadbe.

Kongresy, eventy v Hoteli Martinské Hole

Vaše firemné podujatie môžete obohatiť o atmosféru krásneho horského prostredia, ktoré v kombinácii s ponukou služieb, výbornou domácou kuchyňou a wellness centrom, vytvárajú ideálne podmienky pre konferencie, školenia či recepcie. V spolupráci s profesionálmi dokážeme zabezpečiť širokú ponuku outdoorových aktivít a programov  pre teambuilding a zábavu.

Letné tábory, školy v prírode, športové sústredenia

Sme tu aj pre tých najmenších! Vysokohorské prostredie Malej Fatry, milý a ústretový personál je práve to, čo spraví z Vášho tábora, školy v prírode či sústredenia niečo výnimočné. Krásne horské prostredie a široké možnosti jeho využitia predstavujú ideálne podmienky pre rozvíjanie záujmu detí o pohyb a prírodu. V prípade nepriaznivého počasia si môžete zmerať sily v turnaji v stolnom tenise, zahrať biliard, stolný futbal alebo sa zabaviť na tanečnom parkete. Pre užitie si pokojného večera zapožičiame premietacie plátno, dataprojektor a tí ostatní sa môžu zregenerovať a načerpať energiu v hotelovom wellness centre. Domáca kuchyňa a pitný režim podávaný v priebehu celého dňa sú samozrejmosťou. Jedálny lístok vieme upraviť podľa Vami požadovaných špeciálnych diét.

Pozrite si kompletnú ponuku služieb Hotela Martinské hole.

GET IN TOUCH